Zgjidhni Qytetin
Shqipëri Kosovë
Koplik Durres Prishtina
Shkoder Fier Peje
Puke Diber Prizren
Kukes Korce Podujeva
Lezhe Vlore Ferizaj
Tirane Berat Gjilan
Elbasan Gjirokaster Gllogjan
Peshkopi Sarande Mitrovica
Vrasësi i gjyqtares Hafizi kërkon lirinë: Kam 2 fëmijë të mitur…
Më të lexuarat
Më shumë
luani
Do jeni sharmante dhe mjaft sensuale gjate kësaj dite. Partneri do ndihet me fat qe iu ka afër dhe krenar kur te ece përkrah jush. Shfrytëzojeni këtë mundësi për te kërkuar diçka me rëndësi. Beqaret ende nuk do jene te sigurte pe rate qe duan te bëjnë. Sqarohuni njëherë me veten para se te hidhni çfarëdo lloj hapi. Financat do jene përgjithësisht shume te mira.\r\n\r\n
Te gjitha shenjat
Kursi Kembimit
Monedha Lek→x x→Lek
EUR ... ...
USD ... ...
GBP ... ...
CHF ... ...
Zgjidhni qytetin
Ngarkuar:
(Ju lutem prisni..)
Temp Min:
Era: m/s
Re: %
Temp Max:
Lindje:
Perendim:
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]