×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Florian Marku shkatërron kundërshtarin, por performanca e Noizyt para ndeshjes ishte befasuese (Video)
nga shqiperiaime.al (07/12/2017 ora 07:37)

Kampioni ynë i pamposhtur Florian Marku ka shkëlqyer në Gjermani në ndeshjen e zhvilluar në Mynih para pak vitesh për titullin e Botës.

Ai ka arritur të fitojë bindshëm ndaj kundërshtarit Simon Poskotin, duke na bërë krenar për arritjet e tij.

Por e vecanta e kësaj ndeshjeje ka qënë pjesmarrja e këngëtarit Noizy, i cili ka performuar para ndeshjes duke dhënë një spektaktël të vërtetë duke i motivuar më shumë fansat dhe Florin./shi.al

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]