×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
"Të rrojë partia dhe xhaxhi Enver", zbulohet kartolina intime e Edi Ramës
nga I.M (08/12/2017 ora 12:13)

Sot të gjithë e kritikojnë dhe flasin për punën dhe veprën e Enver Hoxhës, por një herë e një kohë asnjë nuk guxonte ta kundërshtonte apo të mendonte ndryshe nga ai.

Edi Rama, kryeministri i sotshëm ka qenë një nga të rinjtë, të cilët dëshironin jetë të gjatë xhaxhit Enver, e madje këtë e shkruante dhe në kartolinën intime dërguar dajës, Spiro Kolekës.

Kartolina e mëposhtme është dërguar me rastin e Vitit të Ri, në 29 dhjetor të vitit 1982. Kartolina mban poshtë vulën e dërgimit dhe është postuar nga ish-drejtori i muzeut Historik-Kombëtar, Melsi Labi.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]